x
S P A R T E K

HakkımızdaHakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin ender forklift üreticilerinden biri olan Spartek Makine, yerli ve milli üretim anlayışıyla ürettiği DOLPHIN marka forklift çeşitlerini Dünya pazarına sunmaktadır.

Sektörde Türkiye ve Dünya da lider bir şirket olmayı hedefleyen Spartek Makine, alanında uzman personel kadrosu, yerli hammaddeye öncelik veren üretim anlayışı, kaliteli ekipman ve malzeme kullanımı, devamlı ARGE ve ileri teknoloji çalışmalarıyla dikkat çekmektedir.

Spartek Makine, yüksek kaliteyi uygun fiyata sağlayan satış politikası, yüksek performanslı ürünleri, satış sonrası yaygın hizmet ağı, kolay yedek parça temini ve üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamasıyla sektöründe söz sahibi olmaktadır.

Her geçen gün üretim kapasitesini ve istihdamını arttıran Spartek Makine Avusturya, Ukrayna, Almanya, Azerbaycan, İran, Dubai, Mısır, Sudan, Nijerya, Libya, Bulgaristan, Rusya ve Fas gibi Dünya'nın birçok farklı bölgesine ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamakta ve Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.